ES projektų rengimas

ES projektų rengimas

Mes teikiame ES projektų rengimo paslaugas įmonėms, valstybės ir savivaldybių įstaigoms, ūkininkams ir pradedantiesiems verslininkams. ES projektų rengimas apima verslo planų, investicinių projektų, galimybių studijų, paraiškų ES paramai rengimą. Padėdami įsisavinti parengtiems projektams skirtą ES paramą mes administruojame vykdomus projektus.

Nuo įmonės įsteigimo 2005 m. ES projektų rengimo paslaugos buvo suteiktos įvairiose srityse: žemės ūkio, pramonės ir paslaugų, turizmo, švietimo ir kultūros, sporto ir transporto infrastruktūros, miesto ir kaimo plėtros, socialinės paramos, energijos taupymo ir kultūros paveldo tvarkymo srityse.

Mes pasiryžę ir toliau neriboti sričių, kuriose teikiamos ES projektų rengimo paslaugos, todėl nedvejodami kreipkitės į mus nepriklausomai nuo to, kokioje srityje veikiate ar planuojate veikti – kartu surasime geriausią sprendimą projektui finansuoti.

ES projektų rengimo schema

 • es-projekto-informacija

  Informacija

  Suteikiame informaciją apie ES paramos priemones, paramos skyrimo sąlygas, paraiškų rinkimo laikotarpius, reikalavimus ES projektų rengimui.
  Nemokamai
 • es-projekto-analize

  Analizė

  Konsultuojame dėl ES paramos gavimo galimybių pasirinktoje srityje: įvertiname, ar projektas atitinka ES paramos sąlygas, nustatome projekto finansavimo riziką pagal paramos prioritetus.
  Nemokamai
 • es-projektas

  Projektas

  Pasirašius konsultavimo paslaugų sutartį pradedamas ES projektų rengimas: pildome paraišką, ruošiame investicinį projektą / verslo planą, patariame, kaip mažinti projekto finansavimo riziką.
  Fiksuotas atlygis Sėkmės atlygis
 • es-projekto-vykdymas

  Vykdymas

  Klientams pageidaujant teikiame ES paramą gavusio projekto administravimo paslaugas: padedame vykdyti pirkimus, rengiame mokėjimo prašymus ir ataskaitas.
  Fiksuotas atlygis
 • 1

Kodėl pasirinkti mus

Mūsų konsultantų darbo patirtis bei nuolat keliama kvalifikacija užtikrina, kad ES projektų rengimo paslaugos yra teikiamos profesionaliai, mūsų klientai gauna naujausias žinias ir informaciją.

Jūsų verslo ar planuojamo projekto situacija išskirtinė ir bendro pobūdžio ES projektų rengimo konsultacijos nepadės? Mes tai žinome, todėl skiriame ypatingą dėmesį kiekvieno kliento individualiems poreikiams ir pasiūlome naudingiausius sprendimus.

Pagrindinė UAB „IDUS“ buveinė yra Utenoje, tačiau efektyvus darbo organizavimas ir informacinės technologijos užtikrina sklandų ES projektų rengimą visoje Lietuvoje.

ES PARAMA PRASIDEDA ČIA

Jūs turite idėjų ir planų, mes turime žinių ir patirties, kaip juos finansuoti. Gausime Jums ES paramą!

Norite aptarti projektą?
Skambinkite: 8-699-80830

Nemėgstate kalbėti?
Rašykite laišką: info@idus.lt